Foundation & BB-creme
2.966 produkter
Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Cream Makeup SPF 15 30 g
Fra 239 kr · 7,97 kr/g
Youngblood REFILL Mineral Radiance Crème Powder Foundation - Toffee 7 g
Fra 239 kr · 34,14 kr/g
Youngblood REFILL Mineral Radiance Crème Powder Foundation - Warm Beige 7 g
Fra 239 kr · 34,14 kr/g
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 13 ml - Warm Natural
Fra 245 kr · 18,85 kr/ml
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF15 - 13 ml - N-052 Natural
Fra 245 kr · 18,85 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Dark 5W
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Light Medium 2.5W
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Tan 4W
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Light 2C
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Dark 5C
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Dark 5N
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Deep 6C
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Medium Tan 3.5N
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Fair 0.5C
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Medium 3N
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Fair 1.5W
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer 6 ml - Deep 6N
Fra 245 kr · 40,83 kr/ml
Vis flere produkter
Side 93 af 124
Guides om foundation & bb-creme
Sammenlign priser på foundation og BB-creme
Find foundation, BB-creme, CC-creme, concealer og skin tint fra danske webshops. Foundation er en af de kategorier, hvor det bedst kan betale sig at sammenligne, fordi den samme flaske sælges af mange butikker til vidt forskellige priser.
Sådan køber du foundation online
- Nuancenummeret er afgørende. Skriv det ned fra den flaske, du har i forvejen, og tjek, at det er det samme, når du sammenligner.
- Dækning og finish står i produktnavnet: matte, dewy, light eller full coverage.
- Prøvestørrelser er ofte dyrere pr. ml end den fulde flaske, men billigere at prøve af.
Se også concealer og pudder, eller filtrér på brand og pris.