Læbestift & gloss
1.764 produkter
Maybelline New York Super Stay Ink Crayon Lipstick - 50 Own Your Empire - 1 g.
Fra 99,95 kr · 99,95 kr/g
Maybelline New York Super Stay Ink Crayon Lipstick - 25 Stay Exceptional - 1 g.
Fra 99,95 kr · 99,95 kr/g
Maybelline New York Super Stay Ink Crayon Lipstick - 15 Lead the Way - 1 g.
Fra 99,95 kr · 99,95 kr/g
Maybelline New York Super Stay Ink Crayon Lipstick - 10 Trust Your Gut - 1 g.
Fra 99,95 kr · 99,95 kr/g
Maybelline New York Serum Lipstick - 006 Hold The Door - 4 g.
Fra 104,95 kr · 26,24 kr/g
Maybelline New York Serum Lipstick - 002 Maybe It's - 4 g.
Fra 104,95 kr · 26,24 kr/g
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml
Fra 105 kr · 23,86 kr/ml
KIKO Milano 3D Hydra Lipgloss 6,5 ml - 34 Pearly Blood Orange
Fra 105 kr · 16,15 kr/ml
Vis flere produkter
Side 47 af 74
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.