Læbestift & gloss
1.766 produkter
Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Color Balm 3 g - Whole Lotta Honey
Fra 200 kr · 66,67 kr/g
Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Color Balm 3 g - Mega Melon
Fra 200 kr · 66,67 kr/g
Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Color Balm 3 g - Super Strawberry
Fra 200 kr · 66,67 kr/g
Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Color Balm 3 g - Mighty Mimosa
Fra 200 kr · 66,67 kr/g
Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Color Balm 3 g - Fuller Fig
Fra 200 kr · 66,67 kr/g
Vis flere produkter
Side 56 af 74
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.