Læbestift & gloss
2.522 produkter
L'Oréal Paris Color Riche Satin Lipstick 345 Cristal Cerise 4,3 g
Fra 76 kr · 17,67 kr/g
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 1 Sugar Smush 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 2 Swipe Sesh 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 3 Sweet Smack 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 4 Shes Serving 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 6 Soft Smile 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 8 Smudge Fudge 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 9 Soft Sorbet 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
NYX Professional Makeup Smushy Matte Lip Balm 12 Silly Sippin 8ml
Fra 77 kr · 9,63 kr/ml
Vis flere produkter
Side 67 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.