Læbestift & gloss
2.537 produkter
NYX Professional Makeup Line Loud Lip Pencil 18 Evil Genius 1,2g
Fra 80 kr · 66,67 kr/g
Maybelline New York Lifter Gloss Candy Drop 22 Peach Ring 5,4ml
Fra 81 kr · 15,00 kr/ml
NYX Professional Makeup Line Loud Lip Pencil 14 Trophy Life 1,2g
Fra 83 kr · 69,17 kr/g
L'oréal Paris Rouge Signature Liquid Lipstick - 306 Be Innovative 6 ml
Fra 85 kr · 13,28 kr/ml
Vis flere produkter
Side 70 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.