Læbestift & gloss
2.537 produkter
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Chillz 18 Polar Peppermint 4,8ml
Fra 88 kr · 18,33 kr/ml
NYX Professional Makeup Jelly Job Lipgloss 14 Cherry Jelly 7,5ml
Fra 88 kr · 11,73 kr/ml
NYX Professional Makeup Butter Gloss Lip Gloss - 47 Spiked Toffee - 8 ml.
Fra 89,95 kr · 11,24 kr/ml
NYX Professional Makeup Butter Gloss Lip Gloss - 35 Bit of Honey - 8 ml.
Fra 89,95 kr · 11,24 kr/ml
NYX Professional Makeup Butter Gloss Lip Gloss - 53 Lava Cake - 8 ml.
Fra 89,95 kr · 11,24 kr/ml
Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss Lip Gloss 500 Pine To The Apple 10 ml
Fra 90 kr · 9,00 kr/ml
Vis flere produkter
Side 72 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.