Læbestift & gloss
2.537 produkter
Maybelline New York Superstay Ink Crayon 25 Stay Exception 1,5g
Fra 94 kr · 62,67 kr/g
The Balm Meet Matte Hughes Long Lasting Liquid Lipstick - Sentimental 7 ml
Fra 95 kr · 12,84 kr/ml
The Balm Meet Matte Hughes Long Lasting Liquid Lipstick - Trustworthy 7 ml
Fra 95 kr · 12,84 kr/ml
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Overnight Hero
Fra 97 kr · 28,53 kr/ml
Max Factor Lipfinity Velvet Matte Lipstick #20 Cococreme 3,5 ml
Fra 97 kr · 27,71 kr/ml
Revolution Beauty Makeup Revolution Revolution Pout Tint Sweetie Coral 3 ml
Fra 99 kr · 33,00 kr/ml
Vis flere produkter
Side 74 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.