Læbestift & gloss
2.531 produkter
NYX Professional Makeup Duck Plump Lip Lacquer Peach Out 13 7 ml
Fra 133 kr · 19,00 kr/ml
IsaDora The True Impact Vinyl Liquid Lipstick 16 Unapologetic 5ml
Fra 134 kr · 26,80 kr/ml
IsaDora The True Impact Matte Liquid Lipstick 08 Powerful 5ml
Fra 134 kr · 26,80 kr/ml
Vis flere produkter
Side 80 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.