Læbestift & gloss
2.531 produkter
NYX Professional Makeup Fat Matte Slick Click Lip Balm - 11 Pink Puff - 2 g.
Fra 139,95 kr · 69,98 kr/g
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance Liquid Lipstick - 115 Snooze Your Alarm - 5 ml.
Fra 139,95 kr · 27,99 kr/ml
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance Liquid Lipstick - 420 Le Rouge Paris - 5 ml.
Fra 139,95 kr · 27,99 kr/ml
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance Liquid Lipstick - 230 Shopping Spree - 5 ml.
Fra 139,95 kr · 27,99 kr/ml
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance Liquid Lipstick - 105 Breakfast in Bed - 5 ml.
Fra 139,95 kr · 27,99 kr/ml
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance Liquid Lipstick - 100 Fairytale Ending - 5 ml.
Fra 139,95 kr · 27,99 kr/ml
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance Liquid Lipstick - 200 Lipstick & Chill - 5 ml.
Fra 139,95 kr · 27,99 kr/ml
MAC Macximal Sleek Satin Lipstick 1,5 g - Crème In Your Coffee
Fra 140 kr · 93,33 kr/g
Vis flere produkter
Side 82 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.