Læbestift & gloss
2.531 produkter
Lumene Lumene Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss 5 ml
Fra 149 kr · 29,80 kr/ml
Lumene Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss 5 ml ─ 3 Glo
Fra 149 kr · 29,80 kr/ml
Lumene Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss 5 ml ─ 5 Bri
Fra 150 kr · 30,00 kr/ml
Lumene Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss 5 ml ─ 4 Pea
Fra 151 kr · 30,20 kr/ml
KimChi Chic Marshmallow Butter Lippie Lipstick Café Au Lait 4,2 g
Fra 156 kr · 37,14 kr/g
IsaDora Perfect Moisture Lipstick 068 Crystal Rosemauve 4,5 g
Fra 158 kr · 35,11 kr/g
Vis flere produkter
Side 84 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.