Læbestift & gloss
2.531 produkter
KimChi Chic Marshmallow Butter Lippie Lipstick Nineteen 4,2 g
Fra 164 kr · 39,05 kr/g
BareMinerals Mineralist Lasting Lip Liner Blissful Blush 1,3 g
Fra 167 kr · 128,46 kr/g
Smashbox Be Legendary Line & Prime Pencil #Medium Pink Rose 1,2 g
Fra 178 kr · 148,33 kr/g
Vis flere produkter
Side 85 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.