Læbestift & gloss
2.531 produkter
BareMinerals Mineralist Lasting Lip Liner Cherished Rose 1,3 g
Fra 204 kr · 156,92 kr/g
BareMinerals Mineralist Lasting Lip Liner Charming Pink 1,3 g
Fra 204 kr · 156,92 kr/g
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-In-Gloss 22 Rosy Plump 9ml
Fra 209 kr · 23,22 kr/ml
Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml
Fra 219 kr · 25,76 kr/ml
Smashbox Be Legendary Prime & Plush Lipstick #It’s A Mood 3,4 g
Fra 219 kr · 64,41 kr/g
Vis flere produkter
Side 90 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.