Læbestift & gloss
2.531 produkter
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 111 Quite The Standout
Fra 235 kr · 47,00 kr/ml
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 123 Topped With Brandy
Fra 235 kr · 47,00 kr/ml
MAC Retro Matte Metallic Liquid Lipcolour 3,1 g - 132 Gemz & Roses
Fra 235 kr · 75,81 kr/g
MAC Retro Matte Metallic Liquid Lipcolour 3,1 g - 133 Metallic Rose
Fra 235 kr · 75,81 kr/g
MAC Retro Matte Metallic Liquid Lipcolour 3,1 g - 130 Atomized
Fra 235 kr · 75,81 kr/g
Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 22 Rosy Plump 8,5 Ml
Fra 245 kr · 28,82 kr/ml
ICONIC LONDON Lip Butter Glaze Balm 14 ml - Strawberry Crush
Fra 245 kr · 17,50 kr/ml
Vis flere produkter
Side 96 af 106
Sammenlign priser på læbestift og lipgloss
Her kan du sammenligne priser på læbestift, lipgloss, læbeblyant, lip stain og læbeolie fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Farvenavn og nummer er den sikre måde at ramme rigtigt, når du køber online.
- Mat læbestift holder længere, men tørrer mere ud end en cremet. Glossy giver mindre hold.
- Læbepomade er ikke makeup. Er det pleje, du er ude efter, så se læbepleje.
Filtrér på brand eller pris for at finde din farve i det rigtige leje.