Neglelak
3.280 produkter
Essie Original 957 Perfectly Peculiar Nail Polish Green 13,5 ml
Fra 86 kr · 6,37 kr/ml
essie Nail Art Studio Special Effect 18 Fiercely Faceted 13,5 ml
Fra 86 kr · 6,37 kr/ml
essie Nail Art Studio Special Effect 35 Spectrum Shift 13,5 ml
Fra 86 kr · 6,37 kr/ml
Vis flere produkter
Side 115 af 137
Guides om neglelak
Sammenlign priser på neglelak
Her finder du neglelak fra danske webshops: klassisk lak, langtidsholdbar lak, base- og topcoat samt neglelakfjerner. Priserne opdateres hver nat.
Det er godt at vide, når du køber online
- Farvenavn og nummer. Den samme farve kan hedde noget forskelligt hos butikkerne. Tjek nummeret, når du sammenligner, så du får den rigtige.
- Base- og topcoat holder længe og fås ofte billigere i sæt end enkeltvis.
- Skærmfarver snyder. Nuancen på et billede afhænger af din skærm og af lyset i butikkens foto.
Vælg neglepleje for file, olie og neglebåndspleje, eller filtrér på brand og pris.