Neglelak
2.781 produkter
Rimmel London Kind & Free Nail Polish 152 Tidal Wave Blue 8 ml
Fra 75 kr · 9,38 kr/ml
Depend Cosmetic Gel iQ Polish Step 3 - 5 ml - Funky Feeling
Fra 79,95 kr · 15,99 kr/ml
Depend Cosmetic Gel iQ Polish Step 3 - 5 ml - Bubble Trouble
Fra 79,95 kr · 15,99 kr/ml
Depend Cosmetic Gel iQ Polish Step 3 - 5 ml - Twist & Turn
Fra 79,95 kr · 15,99 kr/ml
Vis flere produkter
Side 99 af 116
Guides om neglelak
Sammenlign priser på neglelak
Her finder du neglelak fra danske webshops: klassisk lak, langtidsholdbar lak, base- og topcoat samt neglelakfjerner. Priserne opdateres hver nat.
Det er godt at vide, når du køber online
- Farvenavn og nummer. Den samme farve kan hedde noget forskelligt hos butikkerne. Tjek nummeret, når du sammenligner, så du får den rigtige.
- Base- og topcoat holder længe og fås ofte billigere i sæt end enkeltvis.
- Skærmfarver snyder. Nuancen på et billede afhænger af din skærm og af lyset i butikkens foto.
Vælg neglepleje for file, olie og neglebåndspleje, eller filtrér på brand og pris.