Bad & bruser
1.643 produkter
Bada Økologisk håndlavet sæbe med enebær og brændenælde 100 g - Hedenhus
Fra 59 kr · 0,59 kr/g
Bada Økologisk håndlavet sæbe med citrongræs og rosmarin 100g - Hedenhus
Fra 59 kr · 0,59 kr/g
Bada Håndlavet økologisk sæbe med birk og enebær 100 g - Hedenhus
Fra 59 kr · 0,59 kr/g
Bada Sæbe med appelsin og hyben 100g økologisk håndlavet - Hedenhus
Fra 59 kr · 0,59 kr/g
Baylis & Harding Goodness Coconut, Vanilla & Shea Hand Wash - 500 ml.
Fra 59,95 kr · 0,12 kr/ml
Baylis & Harding Goodness Coconut, Vanilla & Shea Body Wash - 500 ml.
Fra 59,95 kr · 0,12 kr/ml
Panier Des Sens En Provence Firming Sea Samphire Oil Fast Sæbe 150g
Fra 60 kr · 0,40 kr/g
Vis flere produkter
Side 53 af 69
Sammenlign priser på bad og brusepleje
Find showergel, badeskum, sæbe, håndsæbe og badebomber fra danske webshops. Det er hverdagsvarer, hvor en lille prisforskel bliver til en mærkbar besparelse hen over et år.
Sådan sparer du
- Køb flere ad gangen, når prisen er lav. Showergel holder længe uåbnet.
- Se pris pr. ml. En stor flaske ser dyr ud, men er ofte billigere pr. brug.
- Refill-poser findes til flere håndsæber og koster typisk mindre end en ny flaske.
Vælg en anden underkategori under personlig pleje, eller filtrér på brand og pris.