Bad & bruser
1.693 produkter
Taylor Of Old Bond Street Antibakteriel Håndsæbe, Sandeltræ, 250 ml.
Fra 135 kr · 0,54 kr/ml
Taylor Of Old Bond Street Antibakteriel Håndsæbe, Tobacco Leaf, 250 ml.
Fra 135 kr · 0,54 kr/ml
D.R. Harris & Co. Ltd No. 14 Vetiver with Lemon Badesæbe, 150 gr.
Fra 145 kr · 0,97 kr/g
Vis flere produkter
Side 62 af 71
Sammenlign priser på bad og brusepleje
Find showergel, badeskum, sæbe, håndsæbe og badebomber fra danske webshops. Det er hverdagsvarer, hvor en lille prisforskel bliver til en mærkbar besparelse hen over et år.
Sådan sparer du
- Køb flere ad gangen, når prisen er lav. Showergel holder længe uåbnet.
- Se pris pr. ml. En stor flaske ser dyr ud, men er ofte billigere pr. brug.
- Refill-poser findes til flere håndsæber og koster typisk mindre end en ny flaske.
Vælg en anden underkategori under personlig pleje, eller filtrér på brand og pris.