Bad & bruser
1.693 produkter
Elizabeth Arden Green Tea Energizing Bath/Shower Gel (500 ml)
Fra 170 kr · 0,34 kr/ml
Baxter Of California Invigorating Body Wash, Bergamot, 236 ml.
Fra 175 kr · 0,74 kr/ml
Evolve Organic Beauty Evolve Vital Clarity Hand & Body Wash 250 ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
Evolve Organic Beauty Evolve Joyful Light Aromatic Hand & Body Wash 250 ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
Vis flere produkter
Side 65 af 71
Sammenlign priser på bad og brusepleje
Find showergel, badeskum, sæbe, håndsæbe og badebomber fra danske webshops. Det er hverdagsvarer, hvor en lille prisforskel bliver til en mærkbar besparelse hen over et år.
Sådan sparer du
- Køb flere ad gangen, når prisen er lav. Showergel holder længe uåbnet.
- Se pris pr. ml. En stor flaske ser dyr ud, men er ofte billigere pr. brug.
- Refill-poser findes til flere håndsæber og koster typisk mindre end en ny flaske.
Vælg en anden underkategori under personlig pleje, eller filtrér på brand og pris.