Bad & bruser
1.716 produkter
Truefitt & Hill Sæbe, West Indian Limes (triple-milled), 3x150 gr.
Fra 330 kr · 2,20 kr/g
Taylor Of Old Bond Street Gavesæt med Badesæber, Mr. Taylor, 3 stk.
Fra 375 kr · 125,00 kr/stk.
Taylor Of Old Bond Street Gavesæt med Badesæber, Sandeltræ, 3 stk.
Fra 375 kr · 125,00 kr/stk.
Taylor Of Old Bond Street Gavesæt med Badesæber, Eton College, 3 stk.
Fra 375 kr · 125,00 kr/stk.
Sammenlign priser på bad og brusepleje
Find showergel, badeskum, sæbe, håndsæbe og badebomber fra danske webshops. Det er hverdagsvarer, hvor en lille prisforskel bliver til en mærkbar besparelse hen over et år.
Sådan sparer du
- Køb flere ad gangen, når prisen er lav. Showergel holder længe uåbnet.
- Se pris pr. ml. En stor flaske ser dyr ud, men er ofte billigere pr. brug.
- Refill-poser findes til flere håndsæber og koster typisk mindre end en ny flaske.
Vælg en anden underkategori under personlig pleje, eller filtrér på brand og pris.