Deodorant
871 produkter
L'Oréal Paris Men Expert Carbon Protect Deodorant For Normal Skin - 100 ml.
Fra 64,95 kr · 0,65 kr/ml
L'Oréal Paris Men Expert Thermic Resist Deodorant For Normal Skin - 100 ml.
Fra 64,95 kr · 0,65 kr/ml
The Lekker Company Deodorant Stick, Feel Floral - Lavender, 40 g.
Fra 65 kr · 1,63 kr/g
The Lekker Company Deodorant Creme, Feel Floral - Lavender, 30 g.
Fra 65 kr · 2,17 kr/g
The Lekker Company Deodorant Creme, Have Fun - Mandarin & Lemon, 30 g.
Fra 65 kr · 2,17 kr/g
The Lekker Company Deodorant Creme, Be Active - Woodland, 30 g.
Fra 65 kr · 2,17 kr/g
The Lekker Company Deodorant Creme, Go Gentle - Sensitive, 30 g.
Fra 70 kr · 2,33 kr/g
Aquaselin - Intensive Women Specialist Antiperspirant Roll-on 50 ml
Fra 74,10 kr · 1,48 kr/ml
Vis flere produkter
Side 31 af 37
Guides om deodorant
Sammenlign priser på deodorant
Her finder du deodorant og antiperspirant som roll-on, stick, spray og creme fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Deodorant eller antiperspirant?
- Deodorant dæmper lugt. Antiperspirant indeholder aluminiumsalte og påvirker svedmængden. Det står på pakken.
- Uden parfume er et selvstændigt produkt, ikke en variant af det samme.
- Køb flere ad gangen, når prisen er lav. Deodorant holder længe.
- Sammenlign samme format. En roll-on på 50 ml og en spray på 150 ml holder omtrent lige længe, fordi sprayen bruger mere pr. gang.
Filtrér på brand eller pris, eller se hele personlig pleje.