Tandpleje
1.263 produkter
Sundvik EKULF ph NeoDenta Mellemrumsbørster 0,9 mm 12 stk
Fra 60,48 kr · 5,04 kr/stk.
Sundvik EKULF ph NeoDenta Mellemrumsbørster 0,6 mm 12 stk
Fra 60,48 kr · 5,04 kr/stk.
Sundvik EKULF ph NeoDenta Mellemrumsbørster 0,5 mm 12 stk
Fra 60,48 kr · 5,04 kr/stk.
Sundvik EKULF ph NeoDenta Mellemrumsbørster 0,4 mm 12 stk
Fra 60,48 kr · 5,04 kr/stk.
Sundvik Viatris Klorhex Isotonisk Opløsning 0,05% Medic 250 ml
Fra 64,04 kr · 0,26 kr/ml
Vis flere produkter
Side 47 af 53
Guides om tandpleje
Sammenlign priser på tandpleje
Find tandpasta, tandbørster, eltandbørstehoveder, mundskyl, tandtråd og mellemrumsbørster fra danske webshops. Det er varer, man køber igen og igen, så det kan betale sig at sammenligne.
Sådan sparer du på tandplejen
- Børstehoveder til eltandbørster er ofte markant billigere i multipakker. Vi viser prisen pr. stk.
- Tjek at hovedet passer til din model, før du køber en stor pakke.
- Tandpasta med fluor er standard i Danmark. Indholdet i ppm står på tuben, hvis du vil sammenligne.
Spørg din tandlæge, hvis du er i tvivl om, hvad der passer til dine tænder. Filtrér på brand eller pris ovenfor.