Tandpleje
1.263 produkter
Sundvik Curaprox Perio Plus Balance CHX 0,12 Mundskyl 200 ml
Fra 93,90 kr · 0,47 kr/ml
Sundvik Curaprox Be You Whitening Tandpasta Gin Tonic & Kaki 60 ml
Fra 95,19 kr · 1,59 kr/ml
Sundvik Curaprox Be You Whitening Tandpasta Vandmelon 60 ml
Fra 95,19 kr · 1,59 kr/ml
Sundvik Curaprox Be You Whitening Tandpasta Fersken & Abrikos 60 ml
Fra 95,19 kr · 1,59 kr/ml
Sundvik Curaprox Be You Whitening Tandpasta Æble & Aloe Vera 60 ml
Fra 95,19 kr · 1,59 kr/ml
Sundvik Curaprox Be You Whitening Tandpasta Grape & Bergamot 60 ml
Fra 95,19 kr · 1,59 kr/ml
Sundvik Curaprox Be You Whitening Tandpasta Brombær & Lakrids 60 ml
Fra 95,19 kr · 1,59 kr/ml
Vis flere produkter
Side 51 af 53
Guides om tandpleje
Sammenlign priser på tandpleje
Find tandpasta, tandbørster, eltandbørstehoveder, mundskyl, tandtråd og mellemrumsbørster fra danske webshops. Det er varer, man køber igen og igen, så det kan betale sig at sammenligne.
Sådan sparer du på tandplejen
- Børstehoveder til eltandbørster er ofte markant billigere i multipakker. Vi viser prisen pr. stk.
- Tjek at hovedet passer til din model, før du køber en stor pakke.
- Tandpasta med fluor er standard i Danmark. Indholdet i ppm står på tuben, hvis du vil sammenligne.
Spørg din tandlæge, hvis du er i tvivl om, hvad der passer til dine tænder. Filtrér på brand eller pris ovenfor.