Naturmidler & olier
1.842 produkter
Æterisk fyrrenåleolie økologisk 10 ml - Træagtig duft - Hedenhus
Fra 49 kr · 4,90 kr/ml
Æterisk citronellaolie økologisk 10 ml - Hedenhus Citronelle Olie
Fra 49 kr · 4,90 kr/ml
Æterisk krusemynteolie økologisk 10 ml - Hedenhus - Vanddampdestilleret
Fra 53 kr · 5,30 kr/ml
Vis flere produkter
Side 47 af 77
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.