Naturmidler & olier
1.840 produkter
Æterisk kamferolie økologisk 30 ml til hudpleje og massage - Hedenhus
Fra 104 kr · 3,47 kr/ml
KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD Australian Tea Tree Oil / Essential Oil (30 ml / 1 fl. oz.)
Fra 104,28 kr · 3,48 kr/ml
Æterisk vetiverolie økologisk 5 ml - Hedenhus - Til hudpleje og massage
Fra 106 kr · 21,20 kr/ml
Æterisk salvieolie økologisk 20 ml - Krydret urte duft - Hedenhus Salvieolie
Fra 106 kr · 5,30 kr/ml
KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD Salve med djævelsklo (150 ml / 5,07 fl. oz.)
Fra 106,24 kr · 0,71 kr/ml
Diffuser til fyrfadslys sort bambus og keramik 50 ml æterisk olie - Hedenhus Fuglen
Fra 109 kr · 2,18 kr/ml
Æterisk Neroli olie - Hedenhus - Til hud- og aromaterapi - 2,5 ml
Fra 109 kr · 43,60 kr/ml
Diffuser til fyrfadslys hvid bambus, keramik, 50 ml - Hedenhus Fuglen
Fra 109 kr · 2,18 kr/ml
Vis flere produkter
Side 62 af 77
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.