Naturmidler & olier
1.838 produkter
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Mandarin Citrus Reticulata Organic (9 ml / 0,3 fl. oz.)
Fra 180,99 kr · 20,11 kr/ml
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Sleep Better Pillow Mist (100 ml / 3,4 fl. oz.)
Fra 183,88 kr · 1,84 kr/ml
Nature's Answer Standardiseret gurkemeje-3-ekstrakt 30 ml.
Fra 184,06 kr · 6,14 kr/ml
Nuvalia Milk Thistle Extract med Artichoke & Dandelion, 300mg Double Strength 100 vcaps
Fra 187,43 kr · 1,87 kr/stk.
Æterisk salvieolie økologisk 50 ml - Kraftig urte duft - Hedenhus
Fra 188 kr · 3,76 kr/ml
Æterisk neroliolie orangeblomstolie økologisk 5 ml - Hedenhus
Fra 189 kr · 37,80 kr/ml
Vis flere produkter
Side 75 af 77
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.