Naturmidler & olier
2.041 produkter
Æterisk olie Helichrysum (Immortelle) Økologisk 5 ml - Hedenhus - Hudpleje, Aromaterapi
Fra 144 kr · 28,80 kr/ml
Økologisk basilikumolie 50 ml æterisk olie til hudpleje og aromaterapi - Hedenhus
Fra 145 kr · 2,90 kr/ml
Nature's Answer Aromaterapi og æteriske olier 100% Pure Geranium Essential Oil - 15 ml.
Fra 146,59 kr · 9,77 kr/ml
Swanson Full Spectrum koreansk rød ginseng-rod, 400 mg 90 kapsler
Fra 146,79 kr · 1,63 kr/stk.
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Black Seed (100 ml / 3,4 fl. oz.)
Fra 148,10 kr · 1,48 kr/ml
Vis flere produkter
Side 74 af 86
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.