Naturmidler & olier
2.041 produkter
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Agermåne (Agrimony) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Oliventræ (Olive) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Eg (OAK) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Skovhejre (Wild Oat) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Kirsebærblomme (Cherry Plum) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Klematis (Clematis) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Cikorie (Chicory) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Bævreasp (Aspen) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Fuglemælk (Star of Bethlehem) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Kildevand (Rock Water) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Lærk (Larch) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Rescue Remedy alkohol 27% vol. - 10ml
Fra 159 kr · 15,90 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Soløje (Rock Rose) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Cerato alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Tusindgylden (Centaury) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Guldpil (Willow) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Avnbøg (Hornbeam) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Tornblad (Gorse) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Jernurt (Vervain) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Kaprifolie (Honeysuckle) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Vis flere produkter
Side 76 af 86
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.