Naturmidler & olier
2.041 produkter
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Kristtorn (Holly) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Hunderose (Wild Rose) 27% alkohol - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Ensian (Gentian) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Sødæble (Crab Apple) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Bøg (Beech) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Lyng (Heather) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Vandrøllike (Water Violet) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Skovfyr (Pine) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Vinranke (Vine) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Kastanieknop (Chestnut Bud) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Knavel (Schleranthus) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Agersennep (Mustard) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Valnød (Walnut) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Æterisk pomeransolie økologisk 50 ml koldpresset citrusduft - Hedenhus
Fra 159 kr · 3,18 kr/ml
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Energy High Diffuser Oil (9 ml / 0.3 fl. oz.)
Fra 159,31 kr · 17,70 kr/ml
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Sleep Better Diffuser Oil (9 ml / 0,3 fl. oz.)
Fra 159,31 kr · 17,70 kr/ml
Vis flere produkter
Side 77 af 86
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.