Naturmidler & olier
2.020 produkter
Økologisk æterisk grapeolie 50 ml - Hedenhus - Naturlig, ren kvalitet
Fra 216 kr · 4,32 kr/ml
Jeg elsker urter I LOVE HERBS Rhodiola Rosea Urtedrops 1:1 (50 ml)
Fra 216,96 kr · 4,34 kr/ml
Æterisk granolie økologisk 100 ml fra Sibirisk fyr - Hedenhus
Fra 217 kr · 2,17 kr/ml
Nature's Answer Chlorophyll vingummier, 50mg (Natural Peppermint) 60 pectin vingummier
Fra 219 kr · 3,65 kr/stk.
Swanson Hawthorn Berries, Leaves & Flowers Liquid Extract 29.6 ml
Fra 221,81 kr · 7,49 kr/ml
KENAY BroccoRaphanin Aktivt broccolistængelekstrakt (60 kapsler)
Fra 222,56 kr · 3,71 kr/stk.
Økologisk olibanumolie (Frankincense) æterisk olie 100 ml - Hedenhus
Fra 229 kr · 2,29 kr/ml
Økologisk æterisk citrongræs olie 100 ml - Ren, opfriskende aroma - Hedenhus
Fra 229 kr · 2,29 kr/ml
Vis flere produkter
Side 82 af 85
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.