Naturmidler & olier
2.156 produkter
NOW Foods - Essential Oil, Head Relief Blend Roll-On - 10 ml.
Fra 66,12 kr · 6,61 kr/ml
Aromandise Herbosense røgelse Patchouli & Geranium 30 stk
Fra 68,95 kr · 2,30 kr/stk.
Aromandise Herbosense røgelse Lemongrass & Benzoin 30 stk
Fra 68,95 kr · 2,30 kr/stk.
Vis flere produkter
Side 57 af 90
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.