Naturmidler & olier
2.156 produkter
Olibanum/Francinsenseolie Æterisk Olie - 5ML - URTEGAARDEN
Fra 69,95 kr · 13,99 kr/ml
KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD Good Night! Roll-on Stick (10 ml / 0,338 fl. oz.)
Fra 71,48 kr · 7,15 kr/ml
Fischer Pure nature Fischer Muskel opvarmende olieblanding 10ml.
Fra 75 kr · 7,50 kr/ml
Fischer Pure nature Fischer Muskel afslappende olieblanding 10ml.
Fra 75 kr · 7,50 kr/ml
Vis flere produkter
Side 58 af 90
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.