Naturmidler & olier
2.156 produkter
Økologisk blodappelsinolie æterisk olie 10 ml - Hedenhus - Antioxidant, hudpleje
Fra 79 kr · 7,90 kr/ml
Økologisk Tea Tree æterisk olie - 20 ml, mod akne og svamp - Hedenhus
Fra 79 kr · 3,95 kr/ml
Æterisk olie Helichrysum (Immortelle) økologisk 2,5 ml - Hedenhus - Til hudpleje
Fra 79 kr · 31,60 kr/ml
Vis flere produkter
Side 60 af 90
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.