Naturmidler & olier
2.152 produkter
KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD Anti-Stress-Relax-Oil Æterisk olie (30 ml / 1 fl. oz.)
Fra 100,16 kr · 3,34 kr/ml
Æterisk kamferolie økologisk 30 ml til hudpleje og massage - Hedenhus
Fra 104 kr · 3,47 kr/ml
KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD Australian Tea Tree Oil / Essential Oil (30 ml / 1 fl. oz.)
Fra 104,28 kr · 3,48 kr/ml
Vis flere produkter
Side 67 af 90
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.