Naturmidler & olier
2.149 produkter
YANGO Tranebær 50% proanthocyanidiner ekstrakt 150:1 (60 kapsler)
Fra 164,16 kr · 2,74 kr/stk.
KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD Økologisk hybenpulver (500 g / 17,6 oz.)
Fra 167,81 kr · 0,34 kr/g
Æterisk pebermynteolie økologisk 50 ml - Mentha Piperita, kølende - Hedenhus
Fra 169 kr · 3,38 kr/ml
Urtegaarden Saunagussæt basis Indeh: 10 ml af Appelsin-, Eucaluptus-, Fyrrenåle og Lavendelolie
Fra 169,95 kr · 16,99 kr/ml
Vis flere produkter
Side 79 af 90
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.