Naturmidler & olier
2.149 produkter
Økologisk æterisk rosenolie 5 ml - Hedenhus - Til tør og følsom hud
Fra 199 kr · 39,80 kr/ml
Æterisk lavendinolie økologisk 100 ml - Hedenhus Lavendinolie
Fra 199 kr · 1,99 kr/ml
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Lavendel & Mint (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Rød Peber & Kardemomme (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Grøn Æble & Lime (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Palo Santo & Amber (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Buskrose & Pæon (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Vild Mint & Bergamot (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Salvie & Strandfennikel (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Appelsin & Koriander (10 stk)
Fra 199 kr · 19,90 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Granatæble & Krydret Træ (16 stk)
Fra 199 kr · 12,44 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Grapefrugt & Mimosa (16 stk)
Fra 199 kr · 12,44 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Grøn Figen & Cedertræ (16 stk)
Fra 199 kr · 12,44 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Pæon & Gardenia (16 stk)
Fra 199 kr · 12,44 kr/stk.
Ambience Stoneglow Vegansk Soja Duftvoks Discovery Set (8 stk)
Fra 199 kr · 24,88 kr/stk.
Nature's Answer Aromaterapi og æteriske olier 100% Pure Patchouli Essential Oil - 15 ml.
Fra 199 kr · 13,27 kr/ml
Vis flere produkter
Side 82 af 90
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.