Naturmidler & olier
2.149 produkter
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Basilikum Etisk Høstet Olie (30 ml / 1 fl. oz.)
Fra 202,56 kr · 6,75 kr/ml
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Black Pepper Piper Nigrum Organic (9 ml / 0,3 fl. oz.)
Fra 203,79 kr · 22,64 kr/ml
Æterisk blodappelsinolie økologisk 50 ml koldpresset - Hedenhus
Fra 205 kr · 4,10 kr/ml
Økologisk æterisk grapeolie 50 ml - Hedenhus - Naturlig, ren kvalitet
Fra 216 kr · 4,32 kr/ml
Jeg elsker urter I LOVE HERBS Rhodiola Rosea Urtedrops 1:1 (50 ml)
Fra 216,96 kr · 4,34 kr/ml
Vis flere produkter
Side 83 af 90
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.