Naturmidler & olier
2.127 produkter
Økologisk æterisk citrongræs olie 100 ml - Ren, opfriskende aroma - Hedenhus
Fra 229 kr · 2,29 kr/ml
Æterisk cedertræsolie økologisk 100 ml til hud, massage og aromaterapi - Hedenhus
Fra 229 kr · 2,29 kr/ml
Æterisk olie Litsea Cubeba 100 ml økologisk - Hedenhus Litseaolie
Fra 239 kr · 2,39 kr/ml
Jarrow Formulas Wild Bitter Melon Extract, 1500mg 60 tabletter
Fra 239,94 kr · 4,00 kr/stk.
Æterisk fyrrenåleolie økologisk 100 ml til hudpleje og aromaterapi - Hedenhus
Fra 244 kr · 2,44 kr/ml
Æterisk appelsinolie økologisk 100 ml koldpresset fra Citrus sinensis - Hedenhus
Fra 244 kr · 2,44 kr/ml
Vis flere produkter
Side 84 af 89
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.