Naturmidler & olier
2.127 produkter
Urter & planteekstrakter NOW Foods Silica Complex with Horsetail Extract - 180 tabletter
Fra 249 kr · 1,38 kr/stk.
Æterisk Eucalyptusolie Økologisk 100 ml - Hedenhus - Til hudpleje, massage
Fra 259 kr · 2,59 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Rescue Remedy alkohol 27% vol - 20ml
Fra 279 kr · 13,95 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES Bach® - RESCUE® Remedy Spray alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 279 kr · 13,95 kr/ml
Vis flere produkter
Side 85 af 89
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.