Naturmidler & olier
2.127 produkter
Æterisk rosenolie økologisk 10 ml - Hedenhus - Til hud, aromaterapi
Fra 299 kr · 29,90 kr/ml
Æterisk kanelbladolie økologisk 250 ml - Hedenhus - Dampdestilleret
Fra 299 kr · 1,20 kr/ml
Jeg elsker urter I Love Herbs ADRE Gold Drops NADNERCZA (50 ml)
Fra 308,15 kr · 6,16 kr/ml
Jeg elsker urter I LOVE HERRBS DREAM Gold Drops SEN (50 ml)
Fra 308,15 kr · 6,16 kr/ml
Jeg elsker urter I Love Herbs HEAVY Gold Drops METALE CIKIE (50 ml)
Fra 308,15 kr · 6,16 kr/ml
Jeg elsker urter I Love Herbs KIDNEY Gold Drops NERKI I PCHERZ MOCZOWY (50 ml)
Fra 308,15 kr · 6,16 kr/ml
Jeg elsker urter I Love Herbs LIVER Gold Drops WTROBA I PCHERZYK ÓCIOWY (50 ml)
Fra 308,15 kr · 6,16 kr/ml
Jeg elsker urter I Love Herbs LYMPH Gold Drops UKAD LIMFATYCZNY (50 ml)
Fra 308,15 kr · 6,16 kr/ml
Jeg elsker urter I LOVE HERRBS REGE Gold Drops REGENERACJA (50 ml)
Fra 308,15 kr · 6,16 kr/ml
Vis flere produkter
Side 86 af 89
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.