Naturmidler & olier
2.127 produkter
Økologisk æterisk vetiverolie 30 ml - Hedenhus - Fugtgivende, beroligende
Fra 332 kr · 11,07 kr/ml
Æterisk olie citron tea tree 100 ml økologisk, dampdestilleret - Hedenhus
Fra 350 kr · 3,50 kr/ml
Æterisk timianolie økologisk 250 ml - Hedenhus - Til hud og aromaterapi
Fra 360 kr · 1,44 kr/ml
Æterisk citronelleolie økologisk 250 ml - Hedenhus - Naturlig insektafvisende
Fra 360 kr · 1,44 kr/ml
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Ginger Organic Oil (30 ml / 1 fl. oz.)
Fra 363,65 kr · 12,12 kr/ml
Vis flere produkter
Side 87 af 89
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.