Naturmidler & olier
2.127 produkter
Æterisk myrraolie økologisk 50 ml harpiksbaseret - Hedenhus - Vanddampdestilleret
Fra 460 kr · 9,20 kr/ml
Æterisk neroli olie, økologisk, 20 ml, sød blomsterduft, til alle hudtyper - Hedenhus
Fra 490 kr · 24,50 kr/ml
Nordic- wellness.dk Duftpakke (12 stk. æteriske olier) - 1 stk
Fra 499 kr · 41,58 kr/stk.
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.