Vitaminer & mineraler
3.802 produkter
Holland & Barrett Koldpresset hørfrøolie med høj styrke, 2000 mg 120 vcaps
Fra 201,02 kr · 1,68 kr/stk.
Life Extension D3 + K2 D- og K-vitaminer med havjod 60 kapsler
Fra 201,73 kr · 3,36 kr/stk.
Multivitaminer NOW Foods ADAM Multi-Vitamin for Men - 90 veg. kapsler
Fra 203,30 kr · 2,26 kr/stk.
Natures Way Alive!® Premium Immune Gummies (90 Gummies, Kirsebær & Druer)
Fra 204,06 kr · 2,27 kr/stk.
Nordic Naturals Complete Omega-D3, 565mg Citron 60 bløde kapsler
Fra 204,06 kr · 3,40 kr/stk.
NOW Foods Multivitaminer til mænd ADAM Men's Multiple Vitamin tabletter
Fra 205,77 kr · 3,43 kr/stk.
Anvendt ernæring Agewell 40+ Joint Complex, Mango Crush 300g
Fra 206,53 kr · 0,69 kr/g
Anvendt ernæring Agewell 40+ Prostate Support, Blandet Bær 300g
Fra 206,53 kr · 0,69 kr/g
Anvendt ernæring Agewell 40+ Prostate Support, Tropical Punch 300g
Fra 206,53 kr · 0,69 kr/g
Spormineraler Magnesium Glycinate Pulver, Blandet Bær Limonade 180g
Fra 206,72 kr · 1,15 kr/g
Vis flere produkter
Side 79 af 159
Guides om vitaminer & mineraler
Sammenlign priser på vitaminer og mineraler
Her kan du sammenligne priser på vitaminer og mineraler fra danske webshops: D-vitamin, C-vitamin, B-vitaminer, magnesium, zink, jern, kalk og multivitaminer. Vi henter priserne hver nat, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst lige nu.
Sådan sammenligner du rigtigt
- Se prisen pr. kapsel eller tablet. Vi regner den ud for dig. Et glas med 250 tabletter til 200 kr er billigere pr. stk. end et med 60 tabletter til 80 kr.
- Tjek styrken. To produkter med samme navn kan have vidt forskellig dosis, fx D-vitamin 38 µg og 80 µg. De kan ikke sammenlignes på prisen alene.
- Kig på holdbarheden, hvis du køber en stor pakning på tilbud.
Sundhedsstyrelsen anbefaler D-vitamin til bestemte grupper. Er du i tvivl om, hvad du har brug for, så spørg din læge eller et apotek. Kosttilskud er ikke en erstatning for en varieret kost.