−42% Klairs Gentle Black Facial Cleanser - 20 ml. 1 butik Fra 71 kr · 3,55 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 1 stk. 1 butik Fra 54 kr · 2,16 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Freshly Juiced Vitamin Essence Toner 30ml 1 butik Fra 73 kr · 2,43 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Supple Preparation Facial Toner - 30 ml. 1 butik Fra 77 kr · 2,57 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Supple Preparation Unscented Toner - 30 ml. 1 butik Fra 78 kr · 2,60 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Toner Mate 2-In-1 Cotton Pad 120 stk. 1 butik Fra 86 kr · 0,72 kr/stk. Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 15 ml. 1 butik Fra 120 kr · 8,00 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Midnight Blue Clearing Water Cream 20g 1 butik Fra 131 kr · 6,55 kr/g Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Supple Preparation Facial Toner - 180 ml. 1 butik Fra 190 kr · 1,06 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs All-day Airy Sunscreen SPF50+ - 50 ml. 1 butik Fra 190 kr · 3,80 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser - 150 ml. 1 butik Fra 195 kr · 1,30 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
Klairs All-day Airy Mineral Sunscreen SPF50+ - 60 g. 1 butik Fra 198 kr · 3,30 kr/g Se bedste pris ⇄Sammenlign