La'dor Dermatical Hair-Loss Shampoo 200 ml 1 butik Fra 140 kr · 0,70 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo 300 ml 1 butik Fra 151 kr · 0,50 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
La'dor Newplex Balancing Conditioner 530ml 1 butik Fra 199 kr · 0,38 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign
La'dor Keratin Layered Oil Mist Fig Tea 130ml 1 butik Fra 199 kr · 1,53 kr/ml Se bedste pris ⇄Sammenlign