Shampoo
2.930 produkter
Mellow Mind Balancing Shampoo Bar Peppermint & Tea Tree Oil 80 gr 80 g - Green
Fra 159,95 kr · 2,00 kr/g
−10%
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo - 300 ml.
Fra 161 kr · 0,54 kr/ml
−10%
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Anti-Dandruff Shampoo - 300 ml.
Fra 161 kr · 0,54 kr/ml
−10%
Wella Professionals Invigo Balance Aqua Pure Purifying Shampoo 300 ml
Fra 166,50 kr · 0,56 kr/ml
−12%
Alpecin Dobbelt Effekt Koffein Shampoo (200 ml) + Alpecin Koffein Liquid (200 ml)
Fra 167 kr · 0,84 kr/ml
Vis flere produkter
Side 80 af 123
Guides om shampoo
Sammenlign priser på shampoo
Her kan du sammenligne priser på shampoo fra danske webshops: til fedtet, tørt, farvet eller krøllet hår, silvershampoo og shampoo fra salonbrands. Priserne opdateres hver nat.
Sådan finder du den billigste shampoo
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er ofte meget billigere pr. ml end små flasker.
- Samme shampoo, flere butikker. Salonbrands forhandles af mange webshops med forskellige priser.
- Husk balsam. Køber du begge dele samme sted, kan du ofte nå gratis fragt.
Filtrér på brand eller pris for at indsnævre listen.