Styling
3.071 produkter
Sebastian Professional DarkOil Smooth and Shine Styling Oil 30 ml
Fra 145 kr · 4,83 kr/ml
Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 50 ml
Fra 145 kr · 2,90 kr/ml
HH Simonsen, HH Simonsen Hårstyling HH Simonsen Keratin Boost 250ml
Fra 146,15 kr · 0,58 kr/ml
Vis flere produkter
Side 69 af 128
Sammenlign priser på hårstyling
Her kan du sammenligne priser på hårvoks, gel, mousse, hårspray, saltvandsspray, varmebeskyttelse og hårpynt fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan vælger du
- Voks og pomade giver hold og kan omformes. Gel sætter hårdere. Mousse giver volumen uden vægt.
- Se pris pr. ml eller gram. Stylingprodukter fås i meget forskellige størrelser, så prisen på bøtten siger ikke så meget.
- Varmebeskyttelse hører sammen med glattejern og krøllejern. Se hårværktøjer.
Filtrér på brand eller pris for at indsnævre listen.