Hår
15.740 produkter
Shampoo (2930)
Balsam (3005)
Hårkur & masker (723)
Styling (3063)
Hårfarve (1880)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (442)
ChemVet DermaScale Shampoo til dyr med sart og tør hud - 250ml
Fra 115 kr · 0,46 kr/ml
Guy Tang #mydentity Demi-Permanent X-Press Toner - Golden Sand 58 ml
Fra 119 kr · 2,05 kr/ml
Guy Tang #mydentity Demi-Permanent - Dusty Lavender 8DL 58 ml
Fra 119 kr · 2,05 kr/ml
Moroccanoil, Moroccanoil Hårstyling Moroccanoil Dry Texture Spray 60ml
Fra 119,95 kr · 2,00 kr/ml
Soap for Globe Conditioner Bar, All hair types - Fresh & Light, 50 g.
Fra 120 kr · 2,40 kr/g
Vis flere produkter
Side 60 af 656
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.