Hår
15.738 produkter
Shampoo (2935)
Balsam (3006)
Hårkur & masker (721)
Styling (3046)
Hårfarve (1881)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (444)
Maria Nila, Maria Nila Colour Refresh Maria Nila Colour Refresh Bright Copper 100ml
Fra 145 kr · 1,45 kr/ml
Activeshop 3x Quickepil voks til ansigtshårfjerning, tynd rulle, pink 110g
Fra 148 kr · 1,35 kr/g
Bumble & Bumble Bumble And Bumble Hairdresser's Invisible Oil - 150 ml
Fra 149 kr · 0,99 kr/ml
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Balsamin (Impatiens) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Vis flere produkter
Side 64 af 656
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.