Hår
15.738 produkter
Shampoo (2935)
Balsam (3006)
Hårkur & masker (721)
Styling (3046)
Hårfarve (1881)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (444)
American Crew, American Crew Hair & Body American Crew 3-in-1 Shampoo 450ml
Fra 230 kr · 0,51 kr/ml
Davines, Davines Heart of Glass Davines Heart of Glass Rich Conditioner 250ml
Fra 235 kr · 0,94 kr/ml
Heey! Hydrate & Glow Electrolytes + Coll-egan® Green Apple & Kiwi 240 g - 240 g.
Fra 239 kr · 1,00 kr/g
Sana CBD-Acid Complex Intensive Care Conditioner - 300 ml.
Fra 239,95 kr · 0,80 kr/ml
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effect Faux Cils Che Curler - #1 Rebellious Black 6 ml
Fra 249 kr · 37,73 kr/ml
Vis flere produkter
Side 69 af 656
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.