Hår
18.237 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
−47%
Revlon Professional Style Masters Styling Volume Elevator Spray - 300 ml.
Fra 64 kr · 0,21 kr/ml
−53%
Schwarzkopf Professional OSIS+ Freeze Pump Strong Hold Pump Spray - 200 ml.
Fra 79,04 kr · 0,40 kr/ml
−55%
Schwarzkopf Professional OSIS+ Soft Dust Soft Volumising Powder - 10 g.
Fra 81,25 kr · 8,13 kr/g
Vis flere produkter
Side 87 af 760
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.